Ikona:

April 2012

Obrázek Dne:23.4.12

23. april 2012 at 14:32 | Nisha |  Obrázek dne

Selena Gomez 102

22. april 2012 at 12:44 | Nisha |  Photoshooty-Selena Gomez
015%7E84.jpg 010%7E118.jpg 019%7E76.jpg 017%7E83.jpg

Duben 2012

22. april 2012 at 12:42 | Nisha |  Obrázek měsíce

Obrázek Dne:22.4.12

22. april 2012 at 12:35 | Nisha |  Obrázek dne

Kluci z One Direction bodují!

8. april 2012 at 19:47 | Nisha |  Novinky
Pětce One Direction se stále náramně daří. Už si toho všiml i Justin Bieber!
Kluci z One Direction se poznali v britské verzi X-Factoru v roce 2010, kde nejprve soutěžili každý sám za sebe, ale pak je porota zkusila spojit. To se nakonec ukázalo jako výborný tah a skupině teď leží u nohou statisíce fanynek po celém světě!

Ve Spojených státech se dokonce debutové album One Direction s názvem "Up all Night" dostalo během jejich hostování na turné Big Time Rush minulý měsíc na první příčku hitparády!

Na adresu kluků se vyjádřil i miláček amerických teenagerek, Justin Bieber. Ten prý věří, že popularita 1D bude v USA jen a jen stoupat. Podle jeho názoru jsou kluci velmi přátelští a mají to v hlavě v pořádku. Tipuje, že se vypracují až na pozici nejslavnějšího boy bandu na světě! " Hudební průmysl potřebuje nějaký fresh boyband a já věřím, že ještě do konce tohoto roku budou One Direction celosvětovým číslem jedna v této hudební kategorii!"

P.S: Už teď se mohou chlapci z One Direction a jejich fanoušci těšit na jednu velikou událost! V prosinci tohoto roku vystoupí skupina ve slavné newyorské Madison Square Garden!

Obrázek Dne:8.4.12

8. april 2012 at 19:46 | Nisha |  Obrázek dne

Demi Lovato viní televizní a filmový průmysl z "propagování obrazu nezdravého těla"

8. april 2012 at 19:45 | Nisha |  Novinky
Devatenáctiletá zpěvačka a herečka, která má za sebou pobyt v léčebně kvůli bulimii a sebepoškozování (říjen 2010), si myslí, že filmové a televizní společnosti vyvíjejí velký tlak na mladé dívky, aby byly hubené.
"Mám pocit, že televize a filmy teď oslavují obraz nezdravého těla, což vyvíjí velký tlak na mladé holky - a hlavně na holky, které dospívají a snaží se najít samy sebe.
Je hodně holek, které jsou mladé a nejisté, a dívají se do médií a časopisů nebo kamkoliv jinam, aby viděly, jak by měly vypadat. A já si myslím, že televizní a filmový průmysl by se k tomu měl postavit mnohem zodpovědněji."


Demi, která již dříve promluvila o tom, jak ve dvanácti letech začala se sebepoškozováním, vyzvala mladé dívky, které si musejí procházet šikanou, aby vyhledaly pomoc, protože je nebezpečné držet to všechno v sobě.

"Hodně lidí se mě ptá: Myslíš si, že se všechno stalo proto, že jsi začala s mediálním průmyslem tak mladá nebo kvůli tlaku z práce v tomhle průmyslu? A já říkám ne, protože jsem se sebepoškozováním začala, už když mi bylo dvanáct nebo jedenáct let.
Když mi bylo dvanáct, ostatní mě šikanovali, a tak jsem na tom začala být opravdu špatně. A takhle jsem na tom byla vážně dlouho, ale nakonec se mi dostalo pomoci."


"I když to strašně bolí, když tě ostatní šikanují, povznes se nad to a upozorni na to, co se děje.
Nemůžeš to držet jenom v sobě. Střádat v sobě všechny ty emoce a neříct to nikomu je fakt strašně nebezpečné - vážně bys to měla někomu říct."

One Direction byli pozváni do Bílého domu

3. april 2012 at 21:37 | Nisha |  Novinky
První Dáma USA Michelle Obamová pozvala britskou skupinu do prezidentského paláce poté, co se s nimi setkala v zákulisí akce Nickelodeon Kids' Choice Awards v Los Angeles koncem března.
Nejdřív Michelle a její dvě dcery Malia (13) a Sasha (10) pařili na písničku What Makes You Beautiful od skupiny One Direction (Harry Styles, Louis Tomlinson, Liam Payne, Niall Horan and Zayn Malik), poté se s nimi setkala v zákulisí.

Zdroj prozradil: "Pozvala si je do Bílého domu k příležitosti každoročního hledání velikonočních vajec na Velikonoční pondělí. Byla to taková pocta."

Naneštěstí skupina nemohla její pozvání přijmout, a tak se i pravděpodobně setkat s amerických prezidentem Barackem Obamou, protože již na tuto dobu mají naplánovanou cestu do Austrálie.
Zdroj dodal: "Hrozně rádi by přijeli někdy jindy."

Harry (18) pobavil Michelle, když se jí zeptal, jak si objednávají pizzu do Bílého domu. Odpověděla, že si pizzu neobjednávají a musí si připravovat svojí vlastní.
Když se Liama zeptali, co si o Michelle myslí, oznámkoval ji 11 body z 10 se slovy, že je to velice vytříbená a elegantní dáma.

Debutní album Up All Night se minulý týden stalo jedničkou americké hitparády, a když tuhle novinu slyšel Niall (v New Yorku v taxíku), byl tak nadšený, že svým křikem vyděsil svého řidiče.
"Jenom jsem vřískal do telefonu a vyděsil tak řidiče k smrti! Musel jsem mu vysvětlit, co se stalo, protože se na mě podíval stylem vypadni z mého taxíku! Ale já jsem byl z té zprávy v šoku a třásl se."

ZDROJ: bravogirl.cz

Obrázek Dne:3.4.12

3. april 2012 at 21:35 | Nisha |  Obrázek dne